مزایای کلیدی

● کاهش چشمگیر مدت زمان خرابی و از کارافتادگی سیستم و جلوگیری اتلاف بازده و بهره وری کاری به همراه حفظ اعتبار سازمان در مواقع رویداد بحران.
● دستیابی به هدف بازیابی اطلاعات در کوتاهترین زمان ممکن طی یک فرآیند چهار مرحله ای بسیار ساده توسط سیستم خودکار بازیابی اطلاعات.
دریافت و واکشی اطلاعات از جمله دسترسی به یکایک فایل ها، پوشه ها و یا کل اطلاعات دستگاه مجازی در هز زمان و هر مکان طی چند دقیقه.
● حمایت از تعداد نامحدودی دستگاه میهمان تنها با بکارگیری یک لایسنس در سرور میزبان
● سهولت انتقال و جانشینی سرورهای فیزیکی به دستگاه های مجازی در بستر نرم افزاری مجازی
● تسهیل مدیریت اطلاعات با بکارگیری پشتیبانی متمرکز و تعیین وظایف بازیابی برای Vmsهای متعدد توسط راه حل های ارائه شده از سوی سیمانتک شامل:
Symantec System Recover Monitor Solution و Managment Solution
● کاهش هزینه های ذخیره سازی، پشتیبانی ویندوز و ترافیک شبکه با استفاده از تکنولوژی اغام و تقلیل داده ها

 

معرفی نرم افزار System Recovery Virtual Edition

ویژگی های کلیدی

● پشتیبانی از نرم افزارهای مایکروسافت ویندوز سرور 2012R2
● قابلیت بازیابی و ترمیم دستگاه های مجازی در محل سایت و یا از راه دور حتی در  صورت ناهمگونی سخت افزارها در چندین دقیقه.
● بازیابی فایل ها، پوشه ها و تک تک برنامه ها در کوتاهترین زمان ممکن.
● تهیه نسخه کپی از فایل های پشتیبان در مقصد FTP و یا هارد دیسک ثانویه به منظور افزایش قابلیت های بازیابی اطلاعات در مواقع بروز بحران.
● ارائه تبادل یکپارچه و خودکار مابین بسترهای نرم افزاری دو سویه فیزیکی به مجازی P2V و مجازی به فیزیکی V2P
● قابلیت نگهداری و محافظت از کل سیستم، از جمله سیستم عامل، برنامه های کاربردی، فایل ها و درایورهای دستگاه و غیره به وسیله فرآیند بازیابی با مدیریت آسان و تکنولوژی مبتنی بر تصویر.
● قابلیت اجرای خودکار و زمانبندی شده فرآیند پشتیبان گیری به هنگام رویداد بحران بدون هیچ گونه اخلال در میزان بهره وری کاربران.
● فرآیند کد گذاری داخلی AES، امنیت داده ها و اطلاعات حیاتی سازمان را در حالت فعال و غیر فعال تضمین می کند.
●  امکان پشتیبان گیری از هر نوع دیسک و دستگاه ذخیره سازی صرف نظر از عامل تولید کننده آن.
● مدیریت متمرکز و نسبیت پذیری.

 


 

دانلود کاتالوگ  

سیستم بازیابی نسخه مجازی - دارنده نشان بالاترین استاندارد در بحران بازیابی
سیستم بازیابی اطلاعات سیمانتک در ورژن 2013 خود، امکاناتی را برای سرورهای مجازی ارائه نموده است که آن ها را قادر می سازد در لحظات بحرانی از طریق پشتیبان گیری مناسب و سیستم بازیابی قدرتمند خود، به عالی ترین روش ممکن، تنها طی چند دقیقه تمامی اطلاعات را به هنگام از کار افتادن سیستم مجدداً بازیابی و ترمیم نمایند.
با بکارگیری تکنولوژی جدید و ابداعی Anyware tm، مدیران IT قادر خواهند بود در هر زمان و هر مکان که اراده کنند به سرعت به اطلاعات مورد نیازشان از جمله، فایل ها، فولدرها و تک تک برنامه های کاربردی دسترسی داشته باشند. بر خلاف دیگر فن آوری های موجود در بازار، تکنولوژی بازیابی اطلاعات سیمانتک با ارائه بسترهای نرم افزاری دو سویه، فیزیکی به مجازی (P2V) و مجازی به مجازی (V2V) و مجازی به فیزیکی (V2P) سیستم کاربردی کامل، تمام عیار و بی عیب و نقصی را برای محیط های فیزیکی و مجازی به ارمغان آورده است.

 

Copyright © Almanet Co. webmaster@almanet.ir