ویژگی های نرم افزار

 ● فرآیند عملکرد ساده و دقیق این محصول، فراهم سازی سیمانتک با بینش عمیق و یکپارچه با جلوگیری از تهدیدات جهانی و محلی، همچنین زیر ساخت کاری و قالب ساده در استفاده از این محصول این توانایی را به کاربر در محیط windows و Mac می دهد تا مدیریت استفاده از کنسول های برابر را بکار گیرد.
 
سریعترین و موثرترین روش در قالب امنیتی Endpoint Protection
 
چشم انداز سیمانتک: جداسازی فایل های در حال ریسک در برابر فایل های امن و سرعت در تشخیص دقیق تر بدافزارها
 
زمان دستیابی SONAR3: شناسایی و اسکن بدافزارهای مخرب در برابر تهدیدات جدید و ناشناخته را در دست بررسی قرار می دهد.
 
● هماهنگ با محیط مجازی: یکی از ویژگی های پیشرفته در این نسخه از محصولات سیمانتک کمک به محافظت از محیط های مجازی و شناسایی خودکار آن ها و مدیریت کاربران مجازی است.

 

معرفی نرم افزار Protection Suit Enterprise Edition

مزایای کلیدی نرم افزار:
 - لایه های چند گانه محافظتی در حفاظت از marketleading ، امنیت در messaging، وب سایت ها، داده هایی با امنیت کمتر و بازیابی اطلاعات فروشندگان را در سازمان ها بر عهده می گیرد.
 - حذف پیچیدگی های محیط اطراف با بکارگیری endpoint protection در پیام رسانی به امنیت بیشتر و ضرورت مدیریت در فن آوری یکپارچه در راه حل های امنیتی نیز امکان پذیر مینماید.
 - کنترل نمودن اتوماتیک این محصول به شما در رسیدن به ثبات و پایبندی به قوانین و سیاست گذاری های IT قادر می نماید و شما را در تنظیم اهداف سازمان هدفمندتر می کند.
 - اجرای ساده عملیات در سرعت گسترش بالا با حداقل اختلال برای محیطی سازمان یافته خود از طریق مدیریت آسان و استفاده بهینه از منابع سیستم با اجرای این نرم افزار امکان پذیر می باشد.
 - مدیریت در تهیه Backup گیری و بازیابی در کلیه سازمان شما.
 - حفاظت سریع در مقابل تهدیدات همراه با پشتیبانی بزرگترین شبکه اطلاعاتی جهان.
 - حفاظت جامع و دقیق در برابر بد افزارهای مخربی که سیستم های windows، Linux و Macintash را هدف قرار داده اند.


 

دانلود کاتالوگ  

این نسخه از محصول سیمانتک یکی از قدرتمندترین، موثرترین و سریعترین محصولات امنیتی سیمانتک، در کسب و کارهای بزرگ سازمانی در حوزه تهدیدات اخیر در صنعت امروز می باشد.

 

Copyright © Almanet Co. webmaster@almanet.ir