مشخصات جدید نرم افزار:

 - نسخه 10.5 10.5 انتشار یافته Symantec Gateway شامل چندین ویژگی جدید برای حفاظت بهتر، کنترل بیشتر و مدیریت آسانتر می باشد. کمپانی سیمانتک حفاظت از حملات، داده های URL، و مدیریت ساده با صلاحیت LDAP معرفی کرده است.
حفاظت بهتر Better Protection
 - حفاظت هدفمند در حملات: disarm کردن، تکنولوژی اختصاصی کمپانی سیمانتک در برابر حملات هدفمند و تروجان های zero day و با حذف محتوای فایل های office و pdf به محافظت بهتر کمک می کند.
 Expanded URL Reputation: با تجزیه و تحلیل محتوای وب سایت مقصد،
Symantec Gateway با تحلیل URLها تهدید ورود اسپم ها، تروجان ها، و پیام های فیشینگ به حداقل می رسد.
- جلوگیری از ارسال در مبدا: جلوگیری از حملات Spam خروجی از کاربران داخلی در معرض خطر.

● کنترل بیشتر Greato Control:
 
- Granular Unscannable Verdicts: مشتریان می خواهند کنترل بیشتری روی محتوای های غیر قابل اسکن داشته باشند، این نرم افزار اجازه کنترل بیشتر را بر محتوای غیر قابل اسکن را می دهد.
 - رمزگذاری TSL: رمزگذاری لایه انتقال داده امنیت این اجازه می دهد را می دهد که
ارتباطات امن تری با پارتنرها و شرکای تجاری داشت. همچنین این ویژگی باعث می شود که داده ها در حین انتقال آسیب ندیده و از بین نرود.

● مدیریت آسان تر
 - LDAP با تایید مدیر: مدیریت داده ها به وسیله ابزارLightweight Directory Access Protocol به راحتی فراهم می شود مانند: اجازه ورود به سیستم فقط یک بار - اجرای سیاست ها با ابزار LDAP - تعیین سطح دسترسی به قرنظینه پیام ها.
 - گسترش پشتیبانی مجازی: دو نرم افزار مجازی سازی Hyper-V شرکت مایکروسافت و VMware از این نرم افزار استفاده می کند.

معرفی نرم افزار  Symantec Messaging Gateway

ویژگی های کلیدی

 

 - به دام انداختن بیش از 99٪ از هرزنامه ها با کمتر از یک در یک میلیون خطا.
 - فیلترینگ spam ها به وسیله Brightmail: مجموعه ای از تکنولوژی ها که مانع از ایجاد حملات ایمیلی می شود ک قابلیت عملکرد در دو سطح global و local را دارد.
 - قابلیت های پیشگیری از دست دادن داده ها و اطمینان به مشتریان.
 - قابلیت ایجاد قوانین در نرم افزار به مشتریان اجازه می دهد تا به راحتی قوانینی بر اساس نیاز آنها، را به عنوان اسپم مورد حمله قرار دهد.
 - امکان ادغام رمزگذاری اختیاری با رمزگذاری محتوا سیمانتک وSymantec Gateway.


 

نرم افزار Symantec Messaging Gateway سازمان ها را قادر به تامین امنیت ایمیل خود و زیرساخت های بهره وری به صورت موثر و دقیق در حالت real-time و حفاظت از antimalware، حفاظت از حمله های هدف دار، فیلتر کردن محتوا ، پیشگیری از دست دادن داده ها و رمزگذاری ایمیل می کند. نرم افزار Messaging Gateway مدیریت و به دام انداختن بیش از 99٪ از هرزنامه ها با کمتر از یک در یک میلیون خطا کار می کند. دفاع و محافظت از محیط ایمیل و پاسخ سریع به تهدیدات ایمیل های جدید از مهمترین ویژگی های این نرم افزار می باشد.

 

Copyright © Almanet Co. webmaster@almanet.ir