● Symantec Mail Security Software

  نرم افزار Mail Security سیمانمتک


 

Symantec Mail Security for Exchange

اين محصول بدون هيچ پيش نيازي مستقيما بر روي Microsoft Exchange Server نصب شده و توانايي سازگاري با نسخه هاي 2000-2003-2007-2010-2013 را دارا بوده و تمامی Emailهای ورودي يا خروجي كاربران را از نظر ويروس، اسپم، محتوي با Policyهای متعدد و قابل ساخت كنترل كرده و با امكاناتي چون قرنطينه نمودن ويروسها و يا Spamها به شما امكان بازيابي آنها را در صورت لزوم داده و با گزارش گيري بسيار كارآمد شما را در مديريت بهتر Emailها ياري مي نمايد. اين برنامه در بسته نرم افزاري Symantec Protection Suite وجود دارد و هم به صورت جداگانه قابل تهیه است.

Symantec Mail Security for Domino

اين برنامه نيز همانند محصول بالا و با همان كارايي براي ميل سرورهاي Domino و Lotus طراحی شده است.. ایم محصول نیز هم در بسته نرم افزاری Protection Suite وجود دارد و هم به صورت جداگانه قابل تهیه است.

Symantec Messaging Gateway

این محصول همانند سایر محصولات ذکر شده تمام لایه های امنیتی مورد نظر را روی Emailها را دارا بوده و با این تفاوت که بطور کاملا مستقل در شبکه قرار می گیرد و نیازی به وجود Exchange و یا Domini در همان شبکه ندارد و می تواند با هر ایمیل سروری چه داخلی و چه خارجی حتی در حالت SMTP کار کرده و ایمیل های ورودی و خروجی را پس از دریافت و کنترل از نطر ویروسی و یا اسپم و یا محتوی تحویل سرورهای بالا دست و یا پایین دست خود نماید.

Symantec Mail Security For Microsoft Exchange

Symantec Mail Security For Domino
Symantec
Brightmail ™ Gateway
Award-winning messaging security for inbound protection and outbound control

Symantec Mail Security For Exchange /SMTP/DominoAntivirus/Antispyware/Anti fishing/Anti Spam
Contact Filtering/Compliance
Data Loss Preventio
(DLP)سه محصول معرفي شده در زير، محصولات امنيتي سيمانتك جهت محافظت و تامين امنيت در سيستمهاي Messaging و ايميل سرورها مي باشند.

اين نرم افزارهاي امنيتي، تركيبي از آنتي ويروس، آنتي اسپم، سيستم مديريت محتوي و فيلترينگ براي محافظت از از بين رفتن اطلاعات Email ها و يا Messenger هاي سازماني بوده و امنيت كاملي را براي آنها به ارمغان مي آورند.

قابليت كشف هرزنامه‌ها در اين برنامه بسيار عالي است و به طور هوشمند انجام مي‌شود. در واقع برنامه ايميل را به شيوه خاص خود آناليز نموده و اگر آن را بعنوان هرزنامه تشخيص دهد بلافاصله يك پارامتر SCL را به آن نسبت مي‌دهد" SCL در واقع Spam Confidence Level  است". نرم‌افزار براي جلوگيري از ورود هرزنامه ‌ها از يك شيوه چند لايه استفاده مي كند.

اين نرم افزار قابليت كار با ليست‌هاي سفيد (White Lists) را دارد. به اين معنا كه مي‌توان تعدادي از فرستندگان ايميل را كه از Spam نبودن آنها اطمينان داريم در يك ليست سفيد قرار دهيم و بدين ترتيب از اشكالات احتمالي جلوگيري مي‌شود، ضمن اينكه كارآيي برنامه نيز بسيار بهتر مي‌شود. همين امكان براي گيرندگان ايميل نيز وجود دارد.

 

Copyright © Almanet Co. webmaster@almanet.ir