کابل LCS2  لگراند

- کابل‌ها و پچ کوردهای لگراند ضامن انسجام و کارایی

لگراند به جهت تضمین انسجام مطلق سیستم‌های Cat5e، Cat6 و Cat6A در سری محصولات LCS2 انواع کابل‌های 4 زوجی را در 4 گروه متفاوت از جمله، U/UTP، S/FTP و  SF/UTP ارائه نموده است.

- کیفیت بالای ساخت:

 در ساخت و تولید کابل‌های لگراند، بالاترین استاندارهای کیفیتی  به کار گرفته شده است .همینطور استفاده از روکش و عایق ضخیم در این کابل‌ها موجبات کاهش اثرات تداخل و به حداقل رساندن اندازه پیچ خوردگی احتمالی زوج‌های کابل را فراهم آورده است.

کیفیت بالای کابل‌های لگراند برای انواع رده بندی‌ها از جمله Cat6A، Cat6 و Cat5e سیستم LCS2 مناسب بوده و تضمین کننده کارایی فوق العاده این سیستم از پچ پنل به سمت سوکت RJ45 می‌باشد.

لگراند با توجه به نوع محیط نصب و به کارگیری کابل ها آن‌ها را با دو نوع روکش و غلاف، ارائه نموده است:

 - کابل با روکش PVC

- کابل با روکش LSZH 


 آزمایشگاه 3P تطابق تمامی کابل‌های لگراند را با استانداردهای ISO11801، EN50173-1 و TIA/EIA 568C تایید و گواهی نموده است.

- سنجش تمامی پارامترها:

کابل‌ها و پچ کوردهای لگراند، ابتدا از لحاظ تداوم کیفیت و عملکرد انتقال به طور جداگانه مورد آزمایش قرار می‌گیرند، سپس تمامی پارامترها از جمله: CR،ACR، Next، Return Loss، Attenuation و .... تحت سنجش قرار گرفته و پچ کوردهایی که معیار لازم را برآورده نسازند از مرحله آزمایش کنار گذاشته شده و رد می‌شوند.

این سنجش‌ها، کیفیت عملکرد و کارایی انتقال را از ابتدا تا به انتهای سیستم در هر دو کلاس D و E مورد ضمانت قرار می‌دهند.

- پچ کوردهای متعارف در بازار:

 پچ کوردهای لگراند در رده بندی‌های Cat6A، Cat6 و Cat5e و در سه نوع SF/UTP و F/UTP و U/UTP با طول و اندازه‌های متفاوت عرضه می‌شوند. بدین ترتیب لگراند، گامی موثر و رو به جلو در ارائه خدمات هر چه منعطف تر در این زمینه برداشته است.