ساختار LCS2 لگراند

محصولات LCS2 - از اتاق TR تا ایستگاه کاری

▪ محصولات ارائه شده توسط سیستم کابل کشی LCS2:

لگراند برای بهینه سازی و افزایش کیفیت عملکرد خود، محصولات جدید LCS2 را در کلاس‌ها و دسته ‌های متنوع به مانند اجزای منسجم یک سیستم طراحی نموده است.

از این دست محصولات می‌توان به LCS2 Cat6A (با بسامد 500 مگاهرتز)، Cat6 (با بسامد 250 مگاهرتز) و Cat5e (با بسامد 100 مگاهرتز) اشاره نمود. این سیستم‌ها که کاملاً مناسب کابل‌های مسی هستند، به همان میزان با کابل‌های فیبر نوری سازگار می‌باشند.

▪ انسجام سیستم‌ها در لگراند:

سیستم‌های جدید LCS2 قابلیت ادغام و هماهنگی کامل با سایر راهکارهای ارائه شده توسط لگراند از جمله سیستم‌های ترانکینگ DLP، لوازم و متعلقات مربوط به کابل کشی و سیستم مدیریت کابل را دارا می‌باشد.

در راستای همگرایی و یکپارچه سازی درون شبکه‌ای IP Telephony، IP Remote Monitoring، IP Access Control نیز در زمره اجزای سیستم‌های LCS2 قرار می‌گیرند.

عملکرد تضمینی سیستم‌های لگراند

اجزا و اتصالات LCS2، توسط آزمایشگاه‌ها و لابراتوارهای مستقل و معتبر، تحت آزمون‌های ETL، 3P Third Party Testing مورد سنجش و اندازه‌گیری قرار گرفته و تایید شده که خود اعتباری بر عملکرد سه گانه و برجسته این سیستم می‌باشد. برای نمونه به کارایی و عملکرد بالای انتقال و مخابره در Cat6A سهولت نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری آن می‌توان اشاره نمود.

1- کارایی انتقال و مخابره در Cat6A:

2- نصب، راه اندازی و اجرا:

در سیستم LCS2 لگراند، مقادیر آزمایش شده به طور گسترده‌ای فراتر از الزامات و استانداردهای ISO11801 ظاهر شده‌اند. در نتیجه به هنگام نصب و راه اندازی، قابلیت تطابق با شدیدترین محدودیت‌ها و الزامات در ایمن‌ترین سطح را برای استفاده کنندگان فراهم آورده است.

3- نگهداری و تعمیرات:

لگراند با ارائه گارانتی و تضمین 20 ساله بر روی کارایی و کاربرد سیستم‌های LCS2 خود، بر ثبات و دوام محصولات خود صحه می‌گذارد.

نکته: تمامی محصولات LCS2 مطابق با استاندارد RoHs می‌باشد.